Mikro franšiza na rate

Hrvatski lanac pomfrit barova Surf'n'Fries odlučio je da izađe u susret svojim primaocima franšize - s obzirom na tešku privrednu situaciju svim zainteresovanima za model mikro-franšize (Surf'n'Fries-Mobil) kompanija je dala mogućnost otplate investicije na 12 mesečnih rata bez kamate. Odloženo plaćanje moguće je i na 60 rata, ali sa kamatom od sedam do 12 odsto. Cena jedne mobilne jedinice, uključujući i franšiznu naknadu, iznosi 9.400 evra, bez poreza na dodatu vrednost. Povraćaj investicije je moguće ostvariti odmah, već u prvoj sezoni, kažu u kompaniji Mare Altum, koja je vlasnik Surf'n'Fries brenda.
Surf'n'Fries je u februaru 2011. u Rijeci, u sklopu Carnival Snowbard Session-a, prvi put predstavio svoj koncept mikro-franšiznog objekta "Surf'n'Fries-Mobil". Naime, nakon velikog uspeha u svim hrvatskim gradovima, Surf'n'Fries je odlučio da pokrene projekat mobilnih prodajnih mesta i do sada je uspešno plasirao više od 25 mobilnih Surf'n'Fries jedinica.
- Mnogi ljudi bi želeli da prodaju naše krompiriće na plažama ili sličnim turističkim lokacijama. Zbog toga smo osmislili i pokrenuli ovaj projekat – objašnjavaju Andrija Čolak i Denis Polić, tvorci koncepta.
Inače, unutar 1,44 kvadratna metra ove mobilne jedinice smeštena je prava "mašinerija" za pripremu pomfrita. Objekat sadrži fritezu zapremine 17 litara i sa 17 kw snage, tu su i "bagna maria" (mesto za odlaganje prženog pomfrita) sa infracrvenim sistemom grejanja, prostor za pranje ruku sa toplo-hladnom vodom i slavinom na senzor, spremište za dve plinske boce koje su posebno povezane plinskom granom na friteze. Ceo objekat je, pored toga, osvetljen LED rasvetom.
POGLEDAJTE ČLANKE

Nagrada „Franšiza godine“ za 2021. pripala je franšiznom sistemu Surf'n'Fies, dok je Carwiz rent a car najbolja hrvatska izvozna franšiza.
Surf'n'Fries, poznat po pomfritu i originalnoj ambalaži, ulazi na jedno od najzahtevnijih tržišta – američko. Kako su tekle pripreme i kakve su realne mogućnosti za razvoj, otkriva Andrija Čolak
Lanac restorana Surf’n’Fries, poznat po pomfritu, neobičnim sosevima i origanalnoj ambalaži, konačno je stigao u Srbiju. Prvi restoran ovog franšiznog lanca otvoren je u Beogradu.
Franšizni lanac pomfrit barova Surf’n’Fries proširio je svoje poslovanje na brojne svetske destinacije, a uskoro stiže u još jednu zemlju ovog regiona. Osim toga, koncept se stalno inovira.
Surf'n'Fries, brend iz Rijeke poznat po prodaji pomfrita „za poneti“, otvorio je svoj prvi franšizni objekt u Australiji.
NAJČITANIJE

Franšiza je oblik saradnje između nezavisnih preduzetnika. Davalac franšize nudi svoj "know-how" i brend, a zauzvrat naplaćuje naknadu od primalaca franšize, koji tom naknadom stiču pravo i mogućnost da koriste dokazanu poslovnu ideju.
Među glavne odredbe koje regulišu Ugovor o franšizingu treba uvrstiti i odredbe Zakona o obligacionim odnosima
Šta je potrebno za pokretanje Mini Pani franšize, po čemu se izdvajaju od sličnih koncepata i šta očekuju od predstojećeg Sajma franšiza u Opatiji, govori Kornelia Šild-Ferenc
Porodica Ratkov je od ljubavi prema zdravoj hrani napravila porodični biznis. Kako su stvarali brend Grina i pronašli neizmerno zadovoljstvo i dobrobit u uzgajanju klica i mikrobilja?
McDonald’s slavi četvrt veka poslovanja u Srbiji. O planovima, saradnji sa lokalnim dobavljačima i navikama potrošača razgovaramo sa Tomašem Rogačem.
POPULARNO NA FORUMU
Mikro franšiza na rate
Kako stupiti u kontakt za FRANŠIZU, zainteresovana,
Belgijska poslastica u Beogradu
koji su uslovi za dibijanje fransize
Franšiza s ukusom cimeta
dobar dan. Da li neko zna kako nabaviti fransizu Cinabona za Srbiju?
„Ukusne krofne“ u Sarajevu
Interesuje me fransiza za Tasty Donuts&Coffee u Srbiji i koji su uslovi. Hvala
Mikro franšiza na rate
Da li ga ima u Srbiji..???
Otvoreni za nova tržišta
Ovo je super
U Burger Kingu kraljuje franšiza
Extra clanak
Belgijska poslastica u Beogradu
Belgijski vafli su nesto u cemu uzivam kad god putujem i ne samo u Belgiju :). tako mi je drago da su od skoro i u Beogradu. Bicu redovan gost ovih barova i favorit su mi sa...